Aktualitet

Sherr me thika mes të rinjve, plagoset rëndë një prej tyre

Shkruar nga Liberale
Sherr me thika mes të rinjve, plagoset rëndë një prej tyre

Një sherr mes dy të rinjve ka ndodhur në Berat, ku si pasojë ka mbetur i plagosur rëndë një prej tyre.

News 24 raporton se 17-vjeçari, Ervis Haxhillari është plagosur me thikë nga Klajdi Qëndro dhe gjendja e tij paraqitet e rëndë.

Nuk dihet ende shkaku i ngjarjes së rëndë, por dyshimet paraprake mbeten për motive të dobëta.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH