Aktualitet

Hapi zjarr ndaj policit, plagos veten dhe kalimtaren te "Xhamlliku"

Shkruar nga Liberale
Hapi zjarr ndaj policit, plagos veten dhe kalimtaren te "Xhamlliku"

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në kryeqytet, pranë Xhamllikut, ku një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore pasi ka kundërshtuar t’i bindet urdhrit të policit, ka hapur zjarr ndaj tij.

Personi ka hapur zjarr ndaj policit, dhe nga shkëmbimi i zjarrit ka mbetur i plagosur vetë, por dhe një kalimtare e rastit.

Mësohet se dy të plagosurit kanë marrë plumba në këmbë, ndërsa u transportuan me urgjencë në spital. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH