Sport

Shënoi golin e parë, Ballo-Toure: Nuk i mbajta dot lotët, ia dedikoj nënës time

Shkruar nga Liberale
Shënoi golin e parë, Ballo-Toure: Nuk i mbajta dot lotët, ia

Fode Ballo-Toure ishte një nga protagonistët në fitoren e Milan ndaj Empolit, me kuqezinjtë që fituan 3-1.

Ballo-Toure shënoi në minutat e fundit, ndërsa ky ishte goli i parë për të në këtë sezon, teksa pas ndeshjes për “Sky Sport Italia”, lojtari do të shprehej shumë i lumtur dhe nuk i ka mbajtur dot lotët.

“Jam shumë i lumtur, është goli im i parë dhe isha në lot. Unë gjithmonë punoj shumë në stërvitje dhe sot… golazo! Golin ia dedikoj nënës sime”, ka theksuar Ballo-Toure.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH