Showbiz

Shenjat më të favorizuara dhe ato më fatkeqe të Nëntorit

Shkruar nga Liberale
Shenjat më të favorizuara dhe ato më fatkeqe të

Astrologu Jorgo Pulla ka bërë parashikimin e horoskopit për muajin tetor.

Ai i ka ndarë shenjat në dy kategori; ato që janë të favorizuara dhe ato që duhet të kenë kujdes.

Shenjat më të favorizuara për muajin nëntor janë Demi, Luani, Akrepi, ndërsa shenjat që duhet të kenë kujdes Binjakët, Peshorja, Peshqit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH