Showbiz

Shefi i famshëm i kuzhinës gatuan për të prekurit nga tërmeti

Shkruar nga Liberale
Shefi i famshëm i kuzhinës gatuan për të prekurit nga
Ditën e djeshme, edhe Renato Mekolli ka lajmëruar se “Hell’s Kitchen” nuk do të transmetohet se dhe se ai bashkë me konkurrentët do të gatuajnë për familjet në nevojë. Ai ka treguar se spektakli i gatimit do të shkëputet nga studiot e “Top Channel” për t’iu afruar realitetit. “Konkurentët së bashku me mua, jemi bërë bashkë për një qëllim shumë më të madh: po gatuajmë që t’u dërgojmë ushqime të ngrohta e shumë dashuri familjeve të dëmtuara nga tërmeti. ‘Hell’s Kitchen’ do të zhvendoset sot nga studio ‘Nova’ e ‘Top Channel’ në realitetin e vërtetë, aty ku njerëzit sot kanë shumë nevojë jo vetëm për ushqim, por edhe për shumë mbështetje morale e shumë dashuri. Do të jemi aty sot dhe sa herë është e nevojshme ‘Kush ka mundësi vepron’ dhe sot më shumë se kurrë duhet të veprojmë!”, ka shkruar Renato në “Instagram”. /Gazeta Liberale
 
View this post on Instagram
 

Sot, sigurisht që nuk do të ketë “Hell’s Kitchen” në trasmetim. Ama kuzhina është sot më aktive se kurrë. Konkurrentët së bashku me mua jemi bërë bashkë për një qëllim shumë më të madh: po gatuajmë që t’ju dërgojmë ushqime të ngrohta e shumë dashuri, familjeve të dëmtuara nga tërmeti. “Hell’s Kitchen” do të zhvendoset sot nga studio “Nova” e Top Channel në realitetin e vërtetë, aty ku njerëzit kanë sot shumë nevojë jo vetëm për ushqim, por dhe për shumë mbështetje morale e shumë dashuri. Do të jemi aty sot dhe sa herë është e nevojshme “Kush ka mundësi vepron” dhe sot më shumë se kurrë duhet të veprojmë ❤️?? #prayforalbania

A post shared by Renato Mekolli (@renatomekolli) on

 
View this post on Instagram
 

Sot, sigurisht që nuk do të ketë “Hell’s Kitchen” në trasmetim. Ama kuzhina është sot më aktive se kurrë. Konkurrentët së bashku me mua jemi bërë bashkë për një qëllim shumë më të madh: po gatuajmë që t’ju dërgojmë ushqime të ngrohta e shumë dashuri, familjeve të dëmtuara nga tërmeti. “Hell’s Kitchen” do të zhvendoset sot nga studio “Nova” e Top Channel në realitetin e vërtetë, aty ku njerëzit kanë sot shumë nevojë jo vetëm për ushqim, por dhe për shumë mbështetje morale e shumë dashuri. Do të jemi aty sot dhe sa herë është e nevojshme “Kush ka mundësi vepron” dhe sot më shumë se kurrë duhet të veprojmë ❤️?? #prayforalbania

A post shared by Renato Mekolli (@renatomekolli) on

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH