Showbiz

Sharon Stone: Nuk më pëlqen versioni i ri i “Basic Instinct”

Shkruar nga Liberale
Sharon Stone: Nuk më pëlqen versioni i ri i “Basic

Sharon Stone nuk është e kënaqur me daljen e versionit të ri të restauruar të filmit “Basic Instinct”, deklaroi aktorja në një intervistë.

“Basic Instinct” kthehet në kinema me një version të ndryshuar.

Në kuadër të 30-vjetorit të tij, filmi kult i vitit 1992 realizuar nga Paul Verhoeven dhe me protagonistë Michael Douglas dhe Sharon Stone, është digjitalizuar plotësisht.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH