Aktualitet

Serverat jashtë funksionit në doganën e Kapshticës

               Publikuar në : 22:37 - 14/06/19 E Liberale

Radhë e madhe është krijuar në doganën e Kapshticës pasi serverat kanë dalë jashtë funksionit.

Ndërsa sipas televizioneve informative kamionët e mallrave dhe trajlerat në hyrje kane probleme me zhdoganimin prej gati 6 orësh, nga Greqia për në Shqipëri ndërsa nga Shqipëria në Greqi nuk ka problem./Gazeta Liberale

(Visited 3 times, 1 visits today)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *