Aktualitet

Sekuestrohen 46 doza kokaine gati për shitje, arrestohet 46-vjeçari në Tiranë

               Publikuar në : 15:10 - 18/09/21 liberale

Goditet një rast i shpërndarjes së drogave të forta, ndërsa në pranga ka rënë një 46-vjeçar. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi me inicialet D. K., gjatë kontrollit të çantës të dorës dhe të automjetit të tij, shërbimet e Policisë, gjetën 46 doza me lëndë narkotike kokainë, gati për shitje, të cilat u sekuestruan në cilësinë e provës materiale.

46-vjeçari akuzohet për veprën penale “Prodhim dhe shitja e narkotikëve”.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back