Aktualitet

Seanca nis me kaos! Rithemelimi mbledh karriget në Foltore dhe ndez tymuese

Shkruar nga Liberale
Seanca nis me kaos! Rithemelimi mbledh karriget në Foltore dhe ndez tymuese

Që në nisje te seancës plenarë, deputetët e Rithemelimit kanë ndezur tymuese.

Ata kanë shkuar herët në Kuvend dhe kanë mbledhur karriget prig në foltore dhe ndezën një tymuese në seancën që dot duhej të diskutoheshin problemet e qytetarëve pas javës së gjelbër.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH