Showbiz

Së shpejti këngë me MC Kreshën dhe Lyrical Son? Ja si përgjigjet Dea Mishel

Shkruar nga Liberale
Së shpejti këngë me MC Kreshën dhe Lyrical Son? Ja si

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë ishte edicioni i dytë por protagonistët e këtij viti i kanë mbajtur të gozhuar para ekranit çdo të martë dhe të premte të gjithë shqiptarët. Banorët e këtij viti do të mbeten gjatë në memorien e kujtdo me debatet, konfliktet, lojërat dhe momentet e lumtura të tyre. Pavarësisht gjithçkaje, neve na mbetet të presim për edicionin e tretë të tij.

Së fundmi Dea mishel ka qenë e ftuar në emisionin “Ftesë në 5” dhe ka treguar shumë të reja me daljen e saj nga shtëpia e “BBV2”. E pyetur se nëse do t’i ofrohej një bashkëpunim muzikor me cilët artistë do të pranonte dhe Dea është shprehur:

E di kë kam shumë qejf Mc Kresha dhe Lyrical Son edhe pse nuk i kam përmendur shumë…

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH