Life Style

Sara shkruan fjalët prekëse në ditëlindjen e të atit: Do doja…

               Publikuar në : 15:44 - 16/10/20 liberale

Presidenti i Top Medias, Dritan Hoxha do të festonte sot ditëlindjen. Hoxha u nda nga jeta vite më parë pas një aksidenti tragjik dhe mungesa e tij ndihet sot e kësaj dite, sidomos nga familja e njerëzit më të afërt.

Ditën e sotme nuk kanë munguar postimet nga kolegët e miqtë e Hoxhës duke e kujtuar me mirënjohje dhe respekt. Edhe vajza e tij, Sara ka postuar një foto të të atit duke i bërë një dedikim prekës.

“Gëzuar ditëlindjen ba. Do doja të ishim duke thyer rregulla bashkë”, ka shkruar Sara.

Tags: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back