Showbiz

Video/ Sara Hoxha i vë "flakën" spektaklit, anëtari i jurisë: Do kërceja me ty nëse më lejon Ledri

Shkruar nga Liberale
Video/ Sara Hoxha i vë "flakën" spektaklit, anëtari i

Sara Hoxha, partnerja e Ledri Vulës është një ndër konkurrentet e "Dancing With the Stars". Mbrëmjen e djeshme, ajo performoi në skenë dhe dhuroi një spektakël të vërtetë.

Ndërkohë që komentet e jurisë ishin pozitive:

Valbona Selimllari: Ti nuk vjen nga TV, prandaj më ke çuditur mua sot dhe i ke kaluar pritshmëritë. Nëse vazhdon kështu, rrugëtimi yt do jetë afatgjatë.

Dalina Buzi: Pas kësaj performance, unë dua ta shoh Sarën në Tv!

Armand Peza: Unë do e kisha shtyre balerinin dhe do të kisha kërcyer me ty nëse Ledri nuk ka kundërshtim sigurisht…

Kledi Kadiu: Duhet të kesh kujdes me gjymtyrët, pavarësisht se energjia ishte shumë e mirë

https://youtu.be/GmYHDzPqPbY

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH