Aktualitet

Sapo ishin kthyer për pushime nga Suedia, çifti vritet në banesë

Shkruar nga Liberale
Sapo ishin kthyer për pushime nga Suedia, çifti vritet në

Durim dhe Suada Hadri u gjetën të vrarë në shtëpinë e tyre në një lagje të Prizreni. Ata kishin ardhur për pushime nga Suedia dy ditë më parë, por ky udhëtim për në vendlindje mbeti i fundit për ta.

Sipas Policisë së Kosovës, dyshohet se çifti është vrarë me armë zjarri, pasi aty u gjet arma e cila më pas u konfiskua nga Policia.

Rreshteri i Policisë, Vesel Gashi, tha se nuk kanë përfunduar akoma hetimet por dyshohet se është vrasje. Ende nuk dihet motivi i ngjarjes.

[gallery columns="1" size="full" gss="1" ids="1119769,1119768"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH