Globi

Sapo ishin kthyer nga Suedia, vriten në banesë çifti i bashkëshortëve

Shkruar nga Liberale
Sapo ishin kthyer nga Suedia, vriten në banesë çifti i

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prizren, Kosovë. Një çift bashkëshortësh me mbiemrin Hadri janë gjetur pa jetë në banesën e tyre.

Sipas KTV, dy personat, D.H dhe S.H. janë burrë e grua dhe jetonin në Suedi. Vesel Gashi nga Policia e Kosovës ka thënë se dyshohet se çifti janë vrarë, pasi është gjetur një armë zjarri me të cilën mund të jetë kryer vrasja.

Ata kishin hyrë në Kosovë më 20 janar. Ende nuk ka të ndaluar për ngjarjene rëndë./Gazeta Liberale

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH