Aktualitet

Samiti mbyll një pjesë të Universitetit në Tiranë

Shkruar nga Liberale
Samiti mbyll një pjesë të Universitetit në Tiranë

Samiti i Procesit të Berlinit që mbahet në Tiranë do të mbyllë edhe një pjesë të fakulteteve të universiteteve, për shkak të perimetrit të sigurisë, ku janë ndaluar lëvizjet.

Fakultetet i Historisë dhe Filologjisë dhe i Ekonomisë njoftojnë studentët dhe stafin akademik se dita e hënë do të jetë pushim, për shkak të masave të marra nga policia. Ndërsa bëhet e ditur se orët e mësimit do të zëvendësohen në një ditë tjetër.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH