Showbiz

Salsano Rrapi flet për historinë e dashurisë me bashkëshorten e tij

Shkruar nga Liberale
Salsano Rrapi flet për historinë e dashurisë me

Salsano Rrapi dhe Erjona Kakeli janë një ndër çiftet më të dashur të ekranit. Së fundmi, ka qenë Salsano që ka ndarë disa detaje më shumë rreth historisë së tyre të dashurisë.

“E mbaj mend shumë mirë sepse ka qenë ajo që më përplasi pas murit. Ma rrëmbeu ajo e para. Kam qenë në një lokal në Cerrik, në qytetin ku jam lindur dhe rritur.”, tha Salsano.

“E falendëroj për çdo gjë që bën ajo për familjen. Është shumë e përkushtuar. Është shumë praktike, gjatë gjithë kësaj periudhe ajo gjen zgjidhje për çdo gjë me fëmijët dhe më ka lënë mua më të lirë për t’u marrë me punën time.”, tha ai.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH