Showbiz

Salsano Rrapi dhe Lori hapin garën e Dancing With The Stars, ja sa pikë morën nga juria

Shkruar nga Liberale
Salsano Rrapi dhe Lori hapin garën e Dancing With The Stars, ja sa

Salsano Rrapi dhe Lori hapën garën e natës së dytë të “Dancing With The Stars” me një “Jive”.

“Ishe më i saktë se herën që kaloi”, u shpreh  Kledi Kadiu.

Salsano dhe Lori arritën të rrëmbenin 27 pikë në total nga juria e Dancing With The Stars.

Dalina Buzi e vlerësoi performancën me 7 pikë, Armand Peza sërish me 7 pikë, Kledi Kadiu 6, kurse Valbona Selmllari me 7 pikë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH