Aktualitet

Saimir Tahiri reagon për herë të parë pas daljes nga qelia: Faleminderit edhe ti që ke gënjyer, do të kërkoj drejtësinë siç kam bërë deri më sot

Shkruar nga Liberale

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, la sot qelinë. Disa orë pas kthimit në shtëpi, ai ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale, ku thotë se do të vazhdojë të ndjekë drejtësinë, duke pretenduar se është i pafajshëm.

Reagimi i plotë i Saimir Tahirit:

Do vazhdoj të kërkoj drejtësinë, siç kam bërë deri më  sot. Të falenderoj me zemër ty që ke besuar gjithmonë te gjithçka jam e kam bërë unë!

Faleminderit dhe ty që ke gënjyer gjithmonë, duke me kujtuar çmimin e së vërtetës.

Pata mundësi të njihja padrejtësinë përballë. Tani kam mundësinë të kërkoj të drejtën pa kursim! Faleminderit pamasë të gjithëve! /Liberalea.l/

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH