Showbiz

Sabiani ka një mesazh për Keisin: Babi s’e kushtëzon për asgjë, vetëm zorraxhi s’dua në shtëpi

Shkruar nga Liberale
Sabiani ka një mesazh për Keisin: Babi s’e kushtëzon

Çdo ditë e më shumë që kalon në shtëpinë e Big Brother VIP, Keisi duket më e afërt me Kristin.

Dyshja duket se mund të jenë çifti i dytë pas Kiarës dhe Luizit.

Megjithatë një mesazh e ka dhënë dhe babai i Keisit, Sabiani, që vjet ishte vetë konkurrent në BBVip.

Në një video të postuar në TikTok, Sabiani thotë: Babi s’e kushtëzon për asgjë, vetëm zorraxhi s’dua në shtëpi.

Nuk është e thënë që ky ishte një mesazh drejtuar Kristit.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH