Showbiz

Ruhuni nga këto katër shenja horoskopi

Shkruar nga Liberale
Ruhuni nga këto katër shenja horoskopi

1. Dashi

Dashi mund të bjerë shpejt në dashuri dhe po aq shpejt mund të harrojë! Faktit që udhëhiqet nga momenti dhe impulset e bën propabilitetin për të tradhtuar më të lartë, krahasuar me të tjerët. Nëse e sheh që partneri s’i jep më emocionin dhe tensionin e dikurshëm, është gati për të eksploruar gjëra të tjera. Shenjat që kanë më shumë shanse të jenë “viktima” të tradhtisë së një Dashi janë Gaforrja dhe Demi.

2. Binjakët

Nuk është surprizuese që Binjakët janë një nga shenjat që tradhtojnë më shumë. Ata përfaqësojnë dualitetin e binjakëve dhe brenda tyre duhet të luftojnë me dy personalitet. Binjakët kanë nevojë për liri, fleksibilitet dhe varietet në jetën e tyre. Madje, në një pjesë të mirë të rasteve, janë të zotë të mbajnë edhe disa marrëdhënie në të njëjtën kohë.

BW FLASH NEWS

“ÇËSHTJET E VËSHTIRA PO VIJNË”, AMBASADORJA KIM: SHBA JU MBËSHTET, DERISA SISTEMI I DREJTËSISË TË JETË PLOTËSISHT FUNKSIONAL!SHOQËROHEN NË POLICINË E DURRËSIT, DJALI DHE KUSHËRIRI I SAIMIR TAULLAUTPREVIOUSNEXT

Fillimi > Horoskopi

Ruhuni nga këto katër shenja horoskopi, jo vetëm tradhtojnë më shumë, por janë mjeshtër për ta fshehur!

21 Maj, 2021 18:26

Madhësia e tekstit:

 

 

Shenjat më poshtë, jo vetëm që kanë shanse më shumë për të tradhtuar, por janë mjeshtër në mbajtjen e sekretit

" style="box-sizing: inherit; margin: 0px auto; padding: 0px; font-family: "PT Serif", serif; text-decoration: none; max-width: 100%; width: 300px; border: none; display: block;">

Pavarësisht aftësive tuaja hetuese, rrallë mund të ndodhë të kapni ndonjërën prej tyre në flagrancë, shkruan Bustle.

1. Dashi

ADVERTISING

Dashi mund të bjerë shpejt në dashuri dhe po aq shpejt mund të harrojë! Faktit që udhëhiqet nga momenti dhe impulset e bën propabilitetin për të tradhtuar më të lartë, krahasuar me të tjerët.

Nëse e sheh që partneri s’i jep më emocionin dhe tensionin e dikurshëm, është gati për të eksploruar gjëra të tjera.

Shenjat që kanë më shumë shanse të jenë “viktima” të tradhtisë së një Dashi janë Gaforrja dhe Demi.

2. Binjakët

Nuk është surprizuese që Binjakët janë një nga shenjat që tradhtojnë më shumë. Ata përfaqësojnë dualitetin e binjakëve dhe brenda tyre duhet të luftojnë me dy personalitet.

Binjakët kanë nevojë për liri, fleksibilitet dhe varietet në jetën e tyre. Madje, në një pjesë të mirë të rasteve, janë të zotë të mbajnë edhe disa marrëdhënie në të njëjtën kohë.

3. Peshorja

Kjo konsiderohet një nga shenjat më romantike dhe më të fokusuara në marrëdhënie, por nëse një Peshore tradhton do të thotë se nuk po merr çfarë duhet nga partneri aktual.

Do të ndihen në faj pas këtij veprimi, por janë shumë të zotë për ta fshehur mëkatin.

4. Akrepi

Akrepi është një nga shenjat më besnike të horoskopit, por gjithsesi nëse tradhtojnë s’do ta dijë kurrë askush veç tyre dhe Zotit!

Disa njerëz të kësaj shenje janë gati edhe të marrin përsipër rrezikun e një romance klandestinë vetëm për të shmangur një skandal.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH