Showbiz

Rudina për Markun: E pashë në rrugë, e futa në makinë, i futa një...

Shkruar nga Liberale

Rudina Dembacaj ia shpreh shpeshherë dashurinë Mark Frrokut publikisht dhe këtë herë ka treguar se nuk i reziston dot kur e sheh në rrugë.

Moderatorja publikoi një foto me Markun dhe tregoi se kur e pa në rrugë, e futi në makinë dhe e puthi.

“E pashë në rrugë, e futa në makinë, i futa një të puthme”, ka shkruar Rudina, e cila di të jetë edhe romantike, por edhe plot humor.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH