Showbiz

Rudina Dembacaj poston fotot e kurorëzimit në kishë

Shkruar nga Liberale

Ditën e sotme aktorja e njohur e humorit Rudina Dembacaj dhe Marku Frroku kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë.

Vetëm pak minuta më parë aktorja  ka publikuar foton e veçantë nga ceremonia e kurorëzimit në kishë.

“Kemi Zotin dëshmitar!”, shkruan aktorja në fotot e publikuara.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH