Showbiz

Rudina Dembacaj e thotë troç: Do gjej burrin e rradhës kur të kem...

Shkruar nga Liberale
Rudina Dembacaj e thotë troç: Do gjej burrin e rradhës kur

Rudina Dembacaj shpeshherë realizon rubrikë me pyetje Instastory, ku fansat kanë mundësi të shuajnë kuriozitetin për shumë detaje, sidomos për marrëdhënien e saj me Markun.

“Nga 1-10 sa je penduar që je martuar me Markun?”, e ka pyetur së fundmi një ndjekës. Rudina nuk ka hezituar të përgjigjet dhe i ka kthyer një përgjigje epike.

“Motër kur të kem ndonjë pendesë, do kem gjetur burrin e radhës. Falë zotit nuk jam penduar asnjë moment”, i është përgjigjur ajo.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH