Aktualitet

Ruçi: Krenarë që e kemi lider Ramën, nuk e konkurron njeri tjetër

Shkruar nga Liberale
Ruçi: Krenarë që e kemi lider Ramën, nuk e konkurron njeri

Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi gjatë eventit "Deputeti që duam” e cilësoi kryeministrin Edi Rama lider të pakonkurrueshëm.

“Jemi krenar që kemi lider Edi Rama, lider duhet të kenë vizionin, ambicien dhe energjinë. Ne kemi me së të ballafaqohemi me liderin tonë pasi këto tre cilësi që duhet të ketë çdo lider nuk ika konkurrent tjetër, është Edi Rama, janë shumë vende bosh dhe pastaj do i gjejmë se kush do e konkurrojë”, tha Ruçi./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH