Aktualitet

Rrugëtimi për Shqipërinë/ Basha çel sot në Elbasan turin kombëtar

Shkruar nga Liberale

Lideri i opozitës, Lulzim Basha nis ditën e sotme turin kombëtar në disa qytette të Shqipërisë.

Ky tur do të nisë nga qyteti i Elbasanit, teksa Basha ka ftuar të rinjtë t'i bashkohen në orën 17:00 në "Rrugëtimin për Shqipërinë".

Sot fillojmë "Rrugëtimin për Shqiperinë". Ftoj çdo të ri dhe të re të më bashkohet sot në Elbasan në orën 17:00”, shkruan Basha në Facebook./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH