Aktualitet

Rreth të 80-ve, çifti nga Korça shërohen nga koronavirusi

Shkruar nga Liberale
Rreth të 80-ve, çifti nga Korça shërohen nga

Një lajm i mirë vjen në lidhje me të shëruarit nga koronavirusi në Shqipëri, pasi tashmë edhe në vendin tonë po shërohen të moshuarit.

Dy të moshuar nga Korça ia kanë dalë të shërohen pasi u prekën nga koronavirusi.

Lajmin e ka dhënë kryeministri Rama, i cili ka shpërndarë në Facebook foton e të moshuarve.

"LAJM I MIRË: NËNË SANIJA DHE GJYSH IZEDINI, ÇIFTI I TE MOSHUARVE NGA KORÇA, PLOT 78 DHE 79 VJEÇ, U SHËRUAN", shkruan Rama./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH