Showbiz

Rrëfimi tronditës i Luana Vjollca

Shkruar nga Liberale
Rrëfimi tronditës i Luana Vjollca

Luana Vjollca tregon për herë të parë traumën më të madhe që ka përjetuar.

Vjollca shprehet se ka pasur situata ku është ndjekur nga fansat, ku kjo ngjarje ka lëne gjurme ne jetën e saj.

“Nuk do t’i cilësoj fansa këta njerëz që më kanë krijuar një lloj traume, që është mos ta kem jetën time të lirë, të dal rrugëve e shoqëruar nga një person që më mbron sepse jam e frikësuar”- shprehet ajo.

Jam e frikësuar sepse kam pasur pesë raste në 15 vite. Njëri prej të cilëve nuk është bërë mediatike sepse askush nuk e ka parë por mua më ka lënë një plagë. Ishte përtej asaj që një fans do të bënte. Kam arritur të shpëtoj paq, të vrapoj por kur imagjinoj se ka vajza dhe gra që e përjetojnë këtë. Unë falenderoj zotin çdo ditë që atë mbrëmje nuk kam pësuar asgjë.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH