Showbiz

Rrëfehet Dafina Zeqiri: Më kërcënojnë në instagram…

Shkruar nga Liberale
Rrëfehet Dafina Zeqiri: Më kërcënojnë në

Fama për shumë mund të konsiderohet si diçka e bukur, por që pas vetes sjell një sërë pengesash. Një ndër to janë komentet e shumëta negative që sot bëhen në rrjetet sociale.

Së fundmi në një intervistë, Dafina Zeqiri e ka prekur këtë temë duke u shprehur se në fakt tani ajo qesh me ofendimet që i bëhen në profilin e saj.

“Komentet në Instagram i lexoj kur kam kohë. Një ofendim aty më shumë më bën për të qeshur. Më kërcënojnë dhe sërish qesh,”-tha Dafina.

Më tej Dafina shtoi se ka momente ku nuk e mendon dy herë dhe ose i nxjerr në story si formë “dënimi” emrat e tyre që komentojnë negativisht ose ju shkruan privatisht.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH