Sport

Ronaldo flet për Messin: Nuk po them se jemi miq, por e respektojmë njëri-tjetrin

Shkruar nga Liberale
Ronaldo flet për Messin: Nuk po them se jemi miq, por e respektojmë

Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi, pasi ndanë skenën dhe mahnitën botën, tashmë të dy lojtarët kanë braktisur Europën në perëndimin e karrierave të tyre.

Duke folur në konferencën për shtyp, kapiteni i Portugalisë, Cristiano Ronaldo sqaroi marrëdhënien e tij me Lionel Messi-n.

“Ai shkoi në rrugën e tij, unë në rrugën time. Ai është duke bërë mirë me sa kam parë. Nuk po them se jemi miq, por jemi profesionistë dhe e respektojmë në maksimum njëri-tjetrin” – tha sulmuesi i Al-Nassr.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH