Aktualitet

Roland Shuperka: COVID-19 e parandalova me bimë mjekësore

Shkruar nga Liberale
Roland Shuperka: COVID-19 e parandalova me bimë mjekësore

Specialist i Çështjeve Mjekësore, Roland Shuperka ka folur për koronavirusin dhe ka ofruar edhe një zgjidhje praktike dhe efikase për shumë persona të interesuar.

“Mora çaj antiviral shumë cilësor, çaj dafine si dezinfektant. Po ashtu jam trajtuar me propolis dhe një dezinfektant aromatik. Prej ditësh jemi izoluar për të respektuar udhëzimet. Gëzojmë shëndet shumë të mirë saqe nuk kemi nevojë as për të bërë tamponin.”, bën të ditur Shuperka për News 24. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH