LIfe Style

Rita Ora joshëse në jahtin luksoz

               Publikuar në : 18:16 - 19/08/19 R Liberale

Rita Ora është shfaqur tepër joshëse me bikini në një jaht luksoz në Itali.

Këngëtarja me origjinë shqiptare vuri në pah format e saj të bonifikuara trupore.

Ajo u fotografua në bordin e jahtit në brigjet e Porto Cervo, Sardenjë ndërsa shijonte rrezet e diellit dhe detin.

Rita nisi udhëtimin në Itali javën e kaluar ku u pa në skenë duke performuar së bashku me Jess Glynne.

rita_ora_1 rita_ora_2 rita_ora_3 rita_ora_4 rita_ora_5 rita_ora_6
<
>
(Visited 132 times, 1 visits today)

Etiketa:

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *