Aktualitet

Rikthehet shiu, rikthehen edhe përmbytjet në Vlorë

Shkruar nga Liberale
Rikthehet shiu, rikthehen edhe përmbytjet në Vlorë

Rëshjet e rëna me intesitet gjatë orëve të mbrëmjes së sotme kanë sjellë disa problematika në qytet.

Si pasojë, rruga në lagjen “28 Nëntori” ka patur probleme në qarkullim, po ashtu edhe në zonën e Skelës.

Punonjësit e bashkisë dhe ujësjellës kanalizimeve po punojnë për normalizimin e situatës.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH