Showbiz

Rikthehet 'Kënga Magjike', Ardit Gjebrea tregon kur fillon

Shkruar nga Liberale

Së shpejti do të rikthet "Kënga Magjike", festivali që mbledh këngëtarët më në zë, artistët e rinj dhe që pritet me padurim nga publiku.

Ardit Gjebrea ka zbuluar se "Kënga Magjike" do të rikthehet në 21 mars.

“Në 21 mars 2021 fillojmë tek E diela shqiptare dhe në 29 maj përfundojmë finale”, ka shkruar Arditi në një postim në Instagram.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH