Sociale

Rikthehen reshjet e shiut? Ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat ditën e nesërme, e martë 8 Maj

Shkruar nga Liberale
Rikthehen reshjet e shiut? Ja çfarë pritet të ndodhë me

Dita e nesërme do të sjellë ndryshime sa i përket temperaturave në të gjithë territorin, si dhe do të rikthejë reshjete shiut.

Për ditën e martë moti parashikohet me kthjellime e alternime vranësirash deri të dendura më të theksuara në relievet malore në lindje.

Nesër çadrat të gjithë me vete! Ja çfarë ndodh

Reshjet e shiut shtrihen edhe në lartësitë kodrinore. Këto reshje do të jenë kryesisht më intenistet të ulët por nuk do të mungojnë edhe shtrëngatat afatshkurtra.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH