Aktualitet

Rikonstruksioni i kabinave, Tirana 3 ditë pa drita

Shkruar nga Liberale
Rikonstruksioni i kabinave, Tirana 3 ditë pa drita

Për tre ditë Tirana do të jetë pa drita. OSHEE njofton se për shkak të rikonstruksioneve të kabinave elektrike nga data 25 deri në 27 tetor në disa zona do të ketë stakim të energjisë.

Oraret e stakimit dhe zonat e prekura

25 Tetor

09:00-15:00

Pjesërisht rrugët: "Ibrahim Buzhiqi", "Besim Daja", "Hysen Zhura"

26 Tetor

09:00-15:00

Unaza pjesërisht, pranë ish Stacionit të Trenit

27 tetor

10:00-13:00

Biznese nga Megateg, përgjatë autostradës Tiranë- Durrës dhe Tiranë-Rinas

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH