Showbiz

Rihanna bëhet nënë për herë të dytë, zbulohet gjinia e bebit

Shkruar nga Liberale
Rihanna bëhet nënë për herë të dytë, zbulohet

Këngëtarja me famë botërore, Rihana, dhe partneri i saj reperi i njohur, A$AP Rocky, janë bërë prindër për herë të dytë.

Sipas mediave të huaja, artistja ka sjellë në jetë një vajzë. Mirëpo nga ana tjetër lajmi i ëmbël ende nuk është konfirmuar nga çifti apo nga rrethi i tyre i afërt.

Këngëtarja bëri publike lajmin se është në pritje të ëmbël gjatë performancës në Super Bowl me 12 shkurt në Gendale të Arizonas, teksa shfaqi barkun e rrumbullakët.

Kujtojmë që në vitin 2022 Rihana dhe A$AP Rocky kanë sjellë në jetë një djalë, të cilin dyshja e kanë quajtur, RZA Athelston Mayers.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH