1

Revoltohet Fevziu: Mjaft më, e keqja e madhe s’ka ardhur akoma

               Publikuar në : 20:30 - 21/03/20 liberale

Pavarësisht se janë vendosur shumë kufizime për qytetarët, ende ka prej tyre që thyejnë oraret e lëzijeve dhe distancimin social.

Gazetari Blendi Fevziu ka reaguar i revoltuar me një situatë të tillë, ka postuar një foto, ku disa qytetarë kanë hipur në tarracë, dhe janë mbledhur grumbull, duke mos respektuar as një rregull të vetëizolimit.

“I ndalojmë në rrugë, hipin në taracë, ruaji po deshe”– shkruan Blendi Fevziu në një status në profilin e tij në rrjete sociale.

Gazetari ka vazhduar gjithashtu dhe me disa postime në InstaStory, ku dërgon mesazhe të forta ndërgjegjësimi për shqiptarët që nuk i binden rregullave.

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back