Showbiz

Revista australiane: Kjo është gruaja më e bukur e vitit 2022

Shkruar nga Liberale

Aktorja australiane, Margot Robbie është shpallur fituesja e listës së revistës "Maxim Hot 100 Australia", ku përfshihen gratë më të suksesshme dhe të bukura në industrinë e televizionit.

Margot Robbie njihet për rolet e saj në “Wolf of Wall Street”, "Suicide Squad” dhe filmi i ardhshëm “Barbie”.

Ajo është njohur në Hollywood si një nga femrat më të bukura nga pikëpamja estetike, si dhe ndër aktoret më të talentuara.

[caption id="attachment_1291400" align="aligncenter" width="640"] Margot Robbie[/caption]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH