Showbiz

"Respektin tim se ke, burracak je", çfarë ndodhi në prime mes Luizit dhe Bledit?

Shkruar nga Liberale
"Respektin tim se ke, burracak je", çfarë ndodhi në

Prime i sotëm ka filluar me shumë debate, të pasuara pas klipit të Ronaldos së lojës së tij, gjatë javës që ishte në nominim. Një përplasje ka ndodhur mes Bledit dhe Luizit ku ky i fundit e cilësoi gazetarin si frikacak.

“Këto që i quan ky me këto emra, po i përdor pak keq. Mos më ndërpri pra, Apo je 50-vjeç dhe do fjalën. Respektin tim se ke, burracak je, pikë fytyre nuk ke. Ky zotëria doli si burrë dhe erdhi si kokrra e frikacakut. Ai nuk ka këllqe. Nuk ka guxim as për debat, ngrihet dhe ikën.

I kam thënë çfarë ke me Kiarën, ke me Kiarën dhe çfarë ka me mua, e ka me mua. Ronaldo ka ardhur ndryshe, por prap i thash nuk e di nëse ai do e mbante dot 24 orë. Ai nuk mundi ta mbante dot”, tha Luizi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH