Showbiz

Reperi i famshëm pritet të bëhet baba për herë të dytë

Shkruar nga Liberale
Reperi i famshëm pritet të bëhet baba për herë të

Reperi i famshëm, Arian Agushi, i njohur si Gold Ag, dhe bashkëshortja e tij Ermira, po bëhen prindër për herë të dytë.

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë ai, në një dalje televizive. Teksa nuk mjafton veç kjo për ta vërtetuar por pak javë më parë dyshimet për këtë lajm lindën kur ai dhe bashkëshortja e reperit morën pjesë në dasmën e Robin Krasniqit.

Në atë moment, reperi nuk e pranoi zhvillimin duke preferuar të mos e komentojë. Ndërkohë, foshnja pritet të vijë në jetë në fund të muajit shtator.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH