Aktualitet

Regjistrohet në gjykatë partia e Jozefina Topallit, ja si quhet

Shkruar nga Liberale

Sot është regjistruar në gjykatën e Tiranës, partia e Jozefina Topallit, “Lëvizja për Ndryshim”.

Gjykata e Tiranës ka pranuar kërkesën për të regjistruar partinë politike të drejtuar nga Topalli.

Vendimi u shpall ditën e sotme, më datë 23.11.2020, në kryeqytet.

Ky vendim u nënshkrua nga sekretarja e gjykatës Lusjana Fezollari dhe gjyqtari Ervin Fezollari.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH