Aktualitet

Regjistrimet për Lotarinë Amerikane, ambasada e SHBA ka një këshillë

Shkruar nga Liberale

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë deklaron se regjistrimet për programin e Lotarisë Amerikane 2020 do të jenë të hapura nga data 7 tetor 2020 deri më 10 nëntor, ndërkohë që vë në dispozicion të qytetarëve të interesuar edhe linkun ku mund të kërkojnë më shumë informacion.

Ndërkohë që kujton qytetarët ta ndjekin në rrjetet sociale për më shumë këshilla.

“| Regjistrimet për Programin e Lotarisë Amerikane 2022 do të jenë të hapura nga data 7 tetor, 2020, ora 18:00 (ora shqiptare) deri më 10 nëntor 2020, ora 18:00 (ora shqiptare)! Për më shumë informacion, klikoni këtu: http://ow.ly/7dCz50BFoLx

Vazhdoni të na ndiqni në Facebook, Tëitter dhe instagram gjatë kësaj kohe, për të marrë këshilla mbi plotësimin e aplikimit tuaj”, shkruan ambasada e SHBA.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH