Aktualitet

Reforma Zgjedhore/ Kryemadhi dhe Idrizi takim me Bashën në seli

Shkruar nga Liberale
Reforma Zgjedhore/ Kryemadhi dhe Idrizi takim me Bashën në seli

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi dhe kreu i PDIU Shpëtim Idrizi kanë shkuar sot në selinë e Partisë Demokratike, tek Lulzim Basha.

Takimi ka në fokus zhvillimet politike, ndërkohë që ende nuk ka një kompromis për reformën zgjedhore.

Kujtojmë se dakordësia nuk është gjetur ende për depolitizimin e administratës zgjedhore. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH