Aktualitet

Rama, takim në selinë rozë me disa figura të PS-së

Shkruar nga Liberale
Rama, takim në selinë rozë me disa figura të PS-së

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar takim mbrëmjen e sotme me disa nga figurat kryesore të PS në selinë e partisë.

Sipas TCH, në selinë e PS për të marrë pjesë në takim ka mbërritur kreu i Kuvendit, Gramoz Ruci, kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla, ministri i Brendshëm Bledi Çuçi dhe Damian Gjiknuri.

Mbeten ende të paqarta arsyet e takimit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH