Aktualitet

Rama sërish thirrje naftëtareve: Dilni nga greva dhe vij unë tek ju

               Publikuar në : 10:32 - 23/10/20 liberale

Kryeministri Edi Rama zotohet se nëse naftëtaret e Ballshit do të ndalin grevën ai vetë do të shkojë të bisedojë me to.

“Unë jo vetëm nuk po hesht por po përsëris çdo ditë: Ndalni grevën dhe ulemi diskutojmë për hallin tuaj! Nuk ka negociata me presione e me ultimatume në një familje, po ka qarje halli me logjikë e me zemër të hapur! E thjeshtë:Dilni nga greva dhe do vij unë vetë tek ju menjëherë”, shkruan Rama. /Gazeta Liberale

 

Tags:

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back