Aktualitet

Rama reagon për marrëveshjen Kosovë-Serbi: Asnjë tradhëti burra...

Shkruar nga Liberale
Rama reagon për marrëveshjen Kosovë-Serbi: Asnjë

Kryeministri Edi Rama ka vlerësuar marrëveshjen e nënshkruar në SHBA mes Hotit dhe Vuçiçit në prani të Donald Trump.

"ASNJË TRADHËTI BURRA!

Urime Kryeministrit Hoti për marrëveshjen e arritur me Serbinë, e cila s’është fundi po vazhdimi i të vetmes rrugë drejt njohjes përfundimtare: Dialog për gjithçka, Bashkëpunim për çka mundet sot, Këmbëngulje për çka duhet nesër!", shkruan Rama. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH