Aktualitet

Rama publikon videon: Viti i Ri s’duhet të gjejë asnjë rrënojë...

Shkruar nga Liberale
Rama publikon videon: Viti i Ri s’duhet të gjejë asnjë

Kryeministri Edi Rama ka postuar një video në Facebook ku shihen pamjet që ka lënë pas tërmeti i 26 nëntorit.

Ai thotë se Viti i Ri nuk duhet të gjejë asnjë rrënojë dhe dhimbje të papastruar në Durrës dhe Thumanë.

"#TiNukDoJeshKurrëVetëm?????

Viti i Ri s’duhet të gjejë asnjë rrënojë dhimbjeje të papastruar në Durrës e Thumanë dhe në vend të tyre, duhet të sjellë edhe disa parqe të kujtesës së kësaj tragjedie?

https://e-albania.al/dhuro", shkruan Rama. /Gazeta Liberale

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/539253693596631/?t=21

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH