Aktualitet

Rama publikon videon nga qendra shëndetësore e Prrenjasit: 37 mijë banorë do të marrin shërbim dinjitoz

Shkruar nga Liberale
Rama publikon videon nga qendra shëndetësore e Prrenjasit: 37

Kryeministri Edi Rama, ka publikuar pamje të qendrës shëndetësore në Prrenjas.

Rama shprehet se tashmë qendra e re ofron një shërbim dinjitoz mjekësor, dhe se 37 mijë banorë tashmë do të marrin shërbim 24 orë.

"Mirë mëngjes me ndryshimin rrënjësor të qendrës shëndetësore 24 orëshe të Prrenjasit, që sot ofron shërbim mjekësor dinjitoz për 37 mijë banorë, ju uroj një ditë të mbarë", shkruan Rama bashkangjitur videos së publikuar.

Videon e gjeni KETU

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH