Aktualitet

Rama publikon videon: Nga Policia tek operacioni humanitar…

               Publikuar në : 18:40 - 26/03/20 liberale

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video ku shihen efektivë policie që u kërkojnë të moshuarve të mos dalin nga shtëpia pasi janë kategoria më e rrezikuar nga koronavirusi.

STATUSI I EDI RAMËS

🔴 POLICIA E SHTETIT U LUTET PENSIONISTËVE TË MOS DALIN NGA SHTËPIA

🟢OPERACIONI HUMANITAR dhe

shqipëriaqeduam.al
BASHKIA PËRKATËSE
PREFEKTURA
POLICIA E SHTETIT
POSTA SHQIPTARE
URGJENCA KOMBËTARE

JANË NË DISPOZICION TË TYRE

#njëAtdhe 🇦🇱 #njëFamilje

🔴 POLICIA E SHTETIT U LUTET PENSIONISTËVE TË MOS DALIN NGA SHTËPIA 🟢OPERACIONI HUMANITAR dhe shqipëriaqeduam.alBASHKIA PËRKATËSEPREFEKTURAPOLICIA E SHTETITPOSTA SHQIPTAREURGJENCA KOMBËTAREJANË NË DISPOZICION TË TYRE#njëAtdhe 🇦🇱 #njëFamilje

Gepostet von Edi Rama am Donnerstag, 26. März 2020

Tags:

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back