Aktualitet

Rama publikon videon nga Festa e Birrës në Korçë

               Publikuar në : 08:27 - 23/08/19 V Liberale

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në Facebook-un e tij një video nga festa e Birrës në Korçë.

“MIRËMËNGJES 😃 dhe me këto pamje fantastike nga Festa e Birrës në Korçë, ku për 4 ditë mijëra vizitorë e pushues shijuan traditat më të bukura të zonës bashkë me spektaklin dhe birrën shqiptare, ju uroj një ditë të mbarë 😀 #festatlokale2019 #smilealbania😀🇦🇱”, shkruan Rama në Facebook./Gazeta Liberale

MIRËMËNGJES 😃dhe me këto pamje fantastike nga Festa e Birrës në Korçë, ku për 4 ditë mijëra vizitorë e pushues shijuan traditat më të bukura të zonës bashkë me spektaklin dhe birrën shqiptare, ju uroj një ditë të mbarë 😀 #festatlokale2019 #smilealbania😀🇦🇱

Publiée par Edi Rama sur Jeudi 22 août 2019

(Visited 40 times, 1 visits today)

Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *